بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

احتمال تغییر تعرفه میلگرد در کمیته فولاد

کد خبر: 18190 Print This Post
۰۵ مهر ۱۳۹۰ | ۰۸:۳۵
احتمال تغییر تعرفه میلگرد در کمیته فولاد

http://www.bananews.ir/مدیرکل دفتر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف‎کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به برگزاری جلسه کارشناسی بررسی تعرفه میلگرد در هفته جاری گفت: این جلسه به دلیل تعدد نظرات به جمع‌بندی نرسید و قرار است کمیته فولاد هفته آینده برای این موضوع تشکیل جلسه دهد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شهرام میرآخورلو در گفتگو با مهر با اشاره به برگزاری جلسه کارشناسی بررسی تعرفه میلگرد در هفته جاری گفت: این جلسه که در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، به دلیل تعدد نظرات به جمع‌بندی نهایی نرسید و به همین دلیل قرار بر این شد که تصمیم‌گیری نهایی هفته آینده در کمیته فولاد صورت گیرد.

مدیرکل دفتر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان افزود: جلسه سختی بود و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان از دیدگاه خود، انجمن فولاد از دیدگاه خود و مسئولان صنعتی از دیدگاه خود به موضوع تعرفه میلگرد نگاه کرده و ابراز نظر کارشناسی کردند.

وی تصریح کرد: سازمان حمایت مصرف‌کنندگان معتقد است که با توجه به افزایش قیمت جهانی میلگرد که در حال گران‌تر شدن نیز هست، مصوبه هیات دولت برای کاهش تعرفه میلگرد مدت زمان خاصی مثلا دو تا سه ماه داشته باشد و در پرس زمانی خاصی صورت گیرد، اما انجمن فولاد معتقد بود که باید هرچه سریعتر این تعرفه به حالت قبل بازگردد.

به گفته میرآخورلو، چند پیشنهاد مشخص در این جلسه مطرح و در نهایت قرار بر این شد که کمیته فولاد برای بررسی و تصمیم‌گیری این موضوع در اوایل هفته آینده تشکیل جلسه دهد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها