بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش قیمت سیمان از همین هفته در بورس کالا

کد خبر: 14853 Print This Post
۲۷ تیر ۱۳۹۰ | ۰۵:۵۶
افزایش قیمت سیمان از همین هفته در بورس کالا

www.BanaNews.irدبیر فنی و پذیرش بورس کالا از عرضه اولیه سیمان آبیک در هفته‌جاری خبر داد و گفت: احتمالا در هفته‌جاری میزان افزایش قیمت سیمان که به تصویب رسیده بود، در بورس کالا اعمال می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهرزاد نامداری در خصوص وضعیت سیمان و اعمال افزایش قیمت‌ این کالا در بورس اظهار کرد: قیمت‌ها تا هفته گذشته بدون اعمال افزایش بود، ولی احتمالا از این هفته قیمت‌های جدید اعمال می‌شود.

وی افزود: با افزایش حدود ۱۳ درصدی، قیمت سیمان فله که هر کیلو ۵۰ تومان بود به حدود ۵۷ تومان و سیمان کیسه‌ای ازهر کیلو ۵۶ تومان به ۶۴ تومان رسید. دبیر فنی و پذیرش بورس کالا از نخستین عرضه سیمان آبیک در هفته جاری خبر داد و گفت: سه شرکت سیمانی اردبیل، ارومیه و فارس تقاضا و مدارک خود را ارائه کرده‌اند که در حال بررسی است و این هفته تکلیف آنها مشخص می‌شود.

با توجه به بهبود شرایط سیمان و تصویب افزایش قیمت‌ها، ورود شرکت‌های سیمانی به بورس کالا که در سال گذشته به کندی انجام می‌شد در شرایط فعلی سرعت گرفت و هر هفته حدود دو یا سه شرکت سیمانی آماده فعالیت در بورس کالا هستند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها