بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

طرح ویژه نظارتی مصالح ساختمانی ازامروز اجرا می شود

کد خبر: 14727 Print This Post
۲۵ تیر ۱۳۹۰ | ۱۲:۰۰
طرح ویژه نظارتی مصالح ساختمانی ازامروز اجرا می شود

www.BanaNews.irمدیرکل دفتر نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان از اجرای طرح ویژه نظارتی مصالح ساختمانی از شنبه ۲۵ تیرماه به مدت ۲ هفته خبرداد .

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ‘ شهرام میرآخورلو‌’ به ایرنا گفت: ‌سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان به دلیل ضرورت جلوگیری از تضییع حقوق مصرف کننده با هر گونه اختفاء،‌امتناع از عرضه سیمان و اخلال در عرضه اعم از تولید و توزیع برخورد می کند .

وی توضیح داد: ‌با توجه به فرارسیدن فصل ساخت و ساز،‌ افزایش تقاضا و به منظور و نظارت بر عملکرد صحیح بر بازار ضرورت دارد کلیه واحدهای تولیدی و توزیعی نسبت به عرضه به موقع و جلوگیری از انباشت کالا اهتمام ویژه داشته باشند.

مقام مسئول در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با بیان اینکه ،‌‌ خرداد ماه گذشته اخلالی در روند عرضه از سوی واحدهای تولیدی صورت گرفت ، افزود:‌عوامل سود جو اقدام به جمع آوری سیمان به جهت انتفاع از تغییرات اقدام نمودند و روند قیمت بازار آزاد سیمان (مصرف کننده ) دچار روند صعودی شده بود که با اصلاح روند تشدید گردید .

وی یادآور شد :‌ افزایش قیمت سیمان طی مصوبه کمیته ماد یک طرح جامع سیمان و اصلاح قیمت سیمان فله ای تیپ یک به عنوان نرخ پایه سیمان برای مصرف کننده تا رقم ۷۴ هزار تومان به ازای هر تن فله تعیین شده است .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها