بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

عقب‌نشینی قیمت‌ها در بازار تیرآهن

کد خبر: 11674 Print This Post
۰۱ خرداد ۱۳۹۰ | ۰۸:۲۸
عقب‌نشینی قیمت‌ها در بازار تیرآهن

www.BanaNews.irروز گذشته رشد قیمت آهن که از دو هفته گذشته آغاز شده بود در بازار میلگرد متوقف شده و در بازار تیرآهن با رشد منفی روبه‌رو بود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در معاملات روز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه جاری میلگرد پس از مدت‌ها رشد قیمت در بیشتر سایزها به ثبات رسید و تنها کلاف آجدار سایز ۸ و میلگرد آجدار سایز ۱۰ با کاهش اندک روبه‌رو بودند. در همین حال، روند صعودی نرخ تیرآهن که در هفته گذشته شدت نیز گرفته بود نه تنها متوقف شده بلکه با کاهش نیز مواجه شد. تیرآهن سایز ۲۴ و ۲۷ با کاهش ۲ هزار تومانی در هر شاخه کمترین افت و تیرآهن سایز ۱۸ با افت ۱۱ هزار تومانی در هر شاخه بیشترین افت را در بین سایزهای مختلف به نام خود ثبت کرد.

دنیای اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها