بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۱ تیر، ۱۳۹۷ | Friday, 22 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

راهکارهای دولت برای جلوگیری از افزایش قیمت مصالح

کد خبر: 1155 Print This Post
۲۷ آذر ۱۳۸۹ | ۰۷:۴۰
راهکارهای دولت برای جلوگیری از افزایش قیمت مصالح

معاون وزیر مسکن در امور مسکن و ساختمان گفت:سه الگو برای جلوگیری از افزایش قیمت مصالح ساختمانی به دولت ارائه شده است.www.Bananews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از اکونیوز،”ابولفضل صومعلو”با بیان این که برای جلوگیری از رشد قیمت مصالح ساختمانی بطور مناسب چاره اندیشی‌ شده است، افزود:با یارانه‌ای که از دولت خواهیم گرفت جلوی افزایش قیمت مصالح ساختمانی را می گیریم.

وی گفت: مبلغ این یارانه مشخص نیست ،اما راهکاری مناسب برای جلوگیری از افزایش قیمت مصالح ساختمانی است.

معاون وزیر مسکن در امور مسکن و ساختمان در بیان راهکار دوم ، با ذکر این مطلب که امسال با ساخت و ساز و سال آینده با عرضه مسکن کافی، قیمت مسکن ثابت خواهد ماند،گفت:رئیس جمهور در شورای عالی مسکن دستور داده است ، هرچند کشور در زمینه تولید آهن توانا است، در صورتی که کمبودی در آهن آلات احساس شد و قیمت ها بالا رفت میزان کمبود را با واردات جبران کنیم.

صومعلو در بیان سومین راهکار برای جلوگیری از افزایش قیمت مسکن نیز گفت:پس از هدفمندی یاارنه ها با توجه به این که قیمت زمین در دست دولت است، قیمت زمین افزایش نمی یابد .

معاون وزیر مسکن در امور مسکن و ساختمان گفت:در طول سه سال گذشته یک هزار میلیارد تومان یارانه به بخش مسکن داده شده است و امسال نیز ۳۲۴ میلیارد تومان بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها