بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ اسفند، ۱۳۹۶ | Wednesday, 21 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاهش رشد قیمت مسکن نوساز در چین

کد خبر: 9634 Print This Post
۳۱ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۰:۵۳
کاهش رشد قیمت مسکن نوساز در چین

رشد قیمت املاک چین بدنبال افزایش قیمت مسکن نوساز در معدودی از شهرهای این کشور، در ماه مارس کند شد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بر اساس بررسی اداره آمار ملی چین، قیمت های خانه هایی که تازه ساز هستند در ۴۹ شهر از ۷۹ شهر چین در ماه مارس نسبت به ماه قبلی افزایش یافت.

آمار مذکور نسبت به ۵۶ شهر در ماه فوریه، کاهش نشان می دهد.

دولت چین در ادامه مقابله با تورم بالا در قیمت های املاک و غذا، تدابیر محکم تری را پیاده کرده است.

بر اساس آمار منتشره، قیمت های مسکن در ماه مارس نسبت به یک سال قبل در ۶۷ شهر چین افزایش یافت که این افزایش با ۶۸ شهر در هر دو ماه ژانویه و فوریه، مقایسه می شود.

قیمت مسکن در پکن که پایتخت چین است، در ماه مارس نسبت به مدت مشابه درسال گذشته ۴٫۹ درصد افزایش یافت و نسبت به افزایش ۶٫۸ درصدی در ماه فوریه، کند شد.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، قیمت ها در شانگهای ماه میلادی گذشته ۱٫۷ درصد صعود کرد که نسبت به ۲٫۳ درصد در ماه فوریه، کاهش یافته بود.

دولت چین برای کنترل قیمت های املاک، گامهایی برداشته است و پس از سر به فلک کشیدن قیمت ها در سال ۲۰۱۰، در ماه ژانویه مالیات مسکنی را برای اقامت در شانگهای و چونگ کینگ وضع کرد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها