بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نگاهی به بازار خرید و فروش وام مسکن در فروردین ماه

کد خبر: 9631 Print This Post
۳۱ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۰:۴۹
نگاهی به بازار خرید و فروش وام مسکن در فروردین ماه

www.BanaNews.irدر سال جدید قیمت خرید و فروش وام ۱۸ میلیون تومانی مسکن با مقداری افزایش روبرو شده است این در حالی است که هنوز وام ۲۰ میلیون تومانی توسط مراکز فروش وام خرید و فروش نمی‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، قیمت وام ۱۸ میلیون تومانی خرید مسکن که همچنان در کشور از متقاضیان بالایی برخوردار است در اولین ماه سال ۹۰ مقداری رشد را نشان می‌دهد به‌ طوریکه این وام توسط مراکز فروش وام در صورت عدم ارائه ضمانت توسط این مراکز با حدود ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان افزایش از دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، این درحالی است که اگر مراکز فروش، خود اقدام به تهیه گواهی ضمانت کنند، این وام ۲۰۰ هزار تومان گرانتر فروخته می‌شود.

همچنین مراکز خرید و فروش وام، وام ۱۸ میلیون تومانی را بدون دریافت گواهی ضمانت با قیمت حدود دو میلیون و ۱۰۰ تا دو میلیون و ۱۵۰ هزار تومان خریداری می‌کنند و این در حالی است که اگر دارندگان وام خودشان اقدام به تهیه گواهی ضمانت کنند، قیمت آن حدود ۲۰۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.

براساس بررسی‌های به عمل آمده،‌ هر برگ اوراق یک میلیون تومانی بانک مسکن نیز توسط مراکز فروش با قیمت ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها