بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مسکن همچنان بهترین سرمایه گذاری برای آمریکایی ها

کد خبر: 8984 Print This Post
۲۴ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۸:۴۵
مسکن همچنان بهترین سرمایه گذاری برای آمریکایی ها

www.BanaNews.irبر اساس نتایج یک مطالعه، حتی با وجود ادامه رکود پنج ساله در قیمتهای مسکن، از هر ۱۰ آمریکایی، هشت نفر مسکن را بهترین سرمایه‌گذاری درازمدت می‌دانند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) یافته‌های بررسی مرکز پژوهشی پیو نشان داد ۸۱ درصد از نظرسنجی شوندگان خانه را بهترین سرمایه گذاری می‌دانند که یک فرد می‌تواند با وجود رکود در قیمت ها که از سال ۲۰۰۶ نزدیک به یک سوم از ارزش خانه ها کاسته، انجام دهد.

به گفته مدیر این بررسی، درتاریخ اقتصادی نوین هرگز دوره پنج ساله ای که در آن ارزش خانه همانند اکنون به مدت طولانی کاهش داشته باشد، مشاهده نشده است.

بر اساس شاخص قیمت مسکن S&P/Case-Shiller که اواخر ماه گذشته منتشر شد، قیمت‌های خانه در آمریکا از آغاز سال جاری در مقایسه با نقطه اوج پیش از بحران در ژوییه ۲۰۰۶، حدود ۳۲ درصد کاهش یافته است.

قیمت‌های مسکن پس از توقف در سال گذشته، در سه ماهه نخست سال جاری مجددا دچار سقوط شدند.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، در نتایج این بررسی دریافته شد در حالیکه مردم آمریکا همچنان به مسکن به عنوان یک سرمایه گذاری اعتقاد دارند اما از شدت باور آنها اندکی کاسته شده است. ۳۷ درصد قویا موافقند که خانه بهترین سرمایه گذاری است که یک فرد می تواند انجام دهد در حالیکه ۴۴ درصد تا اندازه‌ای موافقند که مالکیت خانه بهترین سرمایه گذاری است که یک فرد می تواند انجام دهد.

تقریبا نیمی از مالکان خانه اظهار کرده‌اند که خانه آنها کمتر از پیش از آغاز بحران در اواخر سال ۲۰۰۷ ارزش دارد. از این تعداد افراد، اکثریت قریب به اتفاق اظهار کرده‌اند که حداقل سه سال طول می کشد تا ارزش مسکن به وضع اول بازگردد در حالیکه نیمی گفته‌اند شش سال زمان می برد.

حدود یک چهارم یا ۲۳ درصد از کل مالکان خانه نیز عنوان کردند در صورتیکه امکان انتخاب دوباره داشتند، خانه فعلی خود را خریداری نمی‌کردند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها