بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مشکلات آپارتمان نشینی را با کارشناسان حقوقی در میان بگذارید

کد خبر: 84948 Print This Post
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۲۳:۳۳
مشکلات آپارتمان نشینی را با کارشناسان حقوقی در میان بگذارید

شهروندان می‌توانند مشکلاتی همچون مدیریت امور ساختمان، پرداخت هزینه‌ها و نحوه انتخاب هیات مدیره را که در اپارتمان‌های خود با آن مواجه هستند از طریق سامانه “شهرراه” وزارت راه و شهرسازی با مشاوران حقوقی در میان بگذارند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ شهروندان می‌توانند با مراجعه به سامانه شهراه به آدرس shahrah.mrud.ir به صورت آنلاین و غیرحضوری از خدمات مشاوره‌ای در خصوص رفع ابهام مواد قانونی تملک آپارتمان‌ها، نحوه  انتخاب هیات مدیره، نحوه ثبت و آثار حقوقی صورت جلسه مجمع عمومی ساختمان، نحوه مدیریت امور ساختمان و نحوه پرداخت هزینه‌های ساختمان  استفاده کنند.

هدف از راه‌اندازی سامانه شهراه ایجاد یک درگاه واحد برای ارتباط شهروندان با وزارت راه و شهرسازی و دریافت خدمات می‌باشد که در نهایت این امر منجر به مشارکت بیشتر شهروندان در اداره امور این وزارتخانه خواهد شد و در بلندمدت سطح ارائه خدمت به شهروندان را ارتقا خواهد بخشید، منجر به شفافیت بیشتر خواهد شد و به مبارزه مؤثر و پایدار با فساد کمک خواهد کرد.

جدیدترین خدمتی که از امروز به صورت کاملاً الکترونیکی و آنلاین در سامانه شهراه پیاده‌سازی شده ارائه مشاوره حقوقی در خصوص مشکلات آپارتمان نشینی است. از طریق این خدمت هر شهروند می‌تواند سؤالات حقوقی خود را در خصوص مشکلات و منازعات مربوط به مسائل آپارتمان نشینی با کارشناسان دفتر حقوقی وزارت راه و شهرسازی در میان بگذارد و از مشاوره این کارشناسان استفاده نماید.

 

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها