بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۴ مهر، ۱۳۹۶ | Tuesday, 26 September , 2017
بنر تبلیغاتی کاوش

پرداخت تسهیلات ۸ میلیون تومانی برای مسکن روستایی

کد خبر: 84733 Print This Post
۱۳ تیر ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۲
پرداخت تسهیلات ۸ میلیون تومانی برای مسکن روستایی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بانک قرض الحسنه تفاهمنامه همکاری درخصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه تا سقف هشت میلیون تومان برای نوسازی و بهسازی مسکن روستایی امضا کردند.
به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir مراسم امضای تفاهمنامه همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بانک قرض‌الحسنه با هدف کمک به احداث و تکمیل مسکن روستایی به امضای مدیرعامل بانک قرض الحسنه و علیرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن انقلاب ا سلامی رسید.

بر اساس این تفاهمنامه بنیاد مسکن و بانک قرض الحسنه درخصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به افراد واجد شرایط معرفی شده توسط بنیاد مسکن در مناطق روستایی جهت کمک به نوسازی و بهسازی مسکن خانوارهای روستایی همکاری خواهند کرد. همچنین در این تفاهمنامه ذکر شده است که آورده مالی بنیاد مسکن ۱۵ میلیاردتومان و سهم بانک قرض الحسنه مهر نیز ۳۰ میلیاردتومان است که مجموعا ۴۵ میلیارد تومان به صورت تسهیلات از طرف بانک قرض الحسنه به افراد واجد شرایط طی یکسال آینده پرداخت خواهد شد.

از سویی دیگر در این تفاهمنامه شرایط پرداخت تسهیلات به متقاضیان با سقف هشت میلیون تومان ذکر شده که در موارد خاص و با تایید بنیاد مسکن استان تا سقف ۱۵ میلیون تومان نیز پرداخت خواهد شد. دوره بازپرداخت تسهیلات هشت میلیون تومانی ۳۶ ماهه با اقساط ماهیانه ۸۰ هزارتومان و دوره بازپرداخت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی تا سقف ۶۰ ماه خواهد بود. ضمن اینکه این تسهیلات به صورت قرض الحسنه و با کارمزد چهار درصد پرداخت می شود.

گفتنی است بر اساس تفاهمنامه امضا شده میان بنیاد مسکن و بانک قرض الحسنه حداکثر ظرف ۱۵ روز پس از تکمیل پرونده بانک متعهد به پرداخت تسهیلات می شود. ضمن اینکه تعداد متقاضیان معرفی شده نیز محدودیت ندارد.

 

مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها