بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ترافیک در بازار مجازی معاملات‌مسکن

کد خبر: 5328 Print This Post
۲۳ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۶:۵۷
ترافیک در بازار مجازی معاملات‌مسکن

www.BanaNews.irآمارهای ثبت شده در سامانه‌‌های مجازی معاملات مسکن نشان می‌دهد از ابتدای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها تاکنون، حجم مراجعه اینترنتی به این سامانه‌ها حدود ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

این استقبال که بیشتر از طرف خریداران و متقاضیان اجاره بوده، باعث شده طی هفته‌های اخیر بنگاه‌های مسکن روزهای خلوت و بدون مشتری را تجربه کنند و حتی مشاوران املاک این اتفاق را به رکود تشبیه کنند!

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)به نقل از دنیای اقتصاد،جزئیات مراجعه اینترنتی متقاضیان مسکن به سامانه ایران‌فایل حاکی است در حال حاضر بیش از ۱۰۸ هزار فایل خرید و اجاره آپارتمان مربوط به مناطق مختلف تهران در این سامانه ثبت شده است که در طول روز با عرضه نهایی آنها به خریدار، تعداد و مشخصات فایل تغییر می‌کند.

آنچه در این روزها باعث استقبال و مراجعه به سامانه اینترنتی معاملات مسکن در تهران شده، هزینه قابل توجهی است که متقاضی مسکن باید پرداخت کند تا بتواند به بنگاه‌های املاک مراجعه کند.

ترافیک خیابان‌های تهران و افزایش قیمت سوخت، هزینه مراجعه به بنگاه‌های املاک را افزایش داده و در این میان، افراد تلاش می‌کنند ساده‌ترین راه برای اطلاع از جزئیات آپارتمان‌های فروشی و همچنین قیمت‌های پیشنهادی را انتخاب کنند.

با مراجعه به سامانه‌های مجازی بازار مسکن، می‌توان به‌صورت رایگان از قیمت‌های پیشنهادی و همچنین مشخصات آپارتمان‌های در نوبت فروش یا اجاره مطلع شد.

همچنین این سامانه‌ برای مالکان آپارتمان‌های فروشی یا اجاره‌ای نیز مناسب است.

هم‌اکنون بنگاه‌های املاک در تهران می‌‌توانند هر لحظه به تمام فایل‌های فروش و اجاره ملک موجود در سامانه ایران‌فایل دسترسی داشته باشند که این دسترسی موجب کمک به فروش و اجاره فایل‌های موجود در سامانه مجازی معاملات مسکن می‌شود.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها