بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهترین شهر در اروپا برای خرید مسکن

کد خبر: 4884 Print This Post
۱۸ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۷:۰۴
بهترین شهر در اروپا برای خرید مسکن

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) www.BanaNews.irبه نقل از ایسنا، نظرسنجی انجام گرفته از ۶۰۰ متخصص املاک نشان داد استانبول بهترین شهر در اروپا برای خرید یا ساخت ملک است زیرا رشد اقتصادی ترکیه مغایر تنزل در بیشتر نقاط این منطقه است.

به گزارش بلومبرگ، نظرسنجی انجام گرفته توسط پرایس واترهوس کوپرز نشان داد بزرگترین شهر ترکیه در میان ۲۷ شهر اروپایی از نظر مکانی که پاسخ دهندگان احتمال دارد در آن املاک بخرند، در رتبه نخست قرار دارد.

استانبول سال گذشته در رتبه پنجم قرار داشت. این شهر همچنین برای بهترین چشم اندازهای توسعه، اول و از نظر بازده برای املاک موجود، پس از مونیخ در رتبه دوم قرار دارد.

اقتصاد ترکیه در سه ماهه سوم سال گذشته به دلیل نرخ پایین بهره‌ها که هزینه مصرف‌کننده و سرمایه‌گذاری را افزایش داد، با نرخ سالانه ۵٫۵ درصد رشد کرد. این اقتصاد پویا چشم اندازهای افزایش کرایه‌ها و ارزش املاک را نمایان می‌کند که مغایر با چشم‌انداز کند برای اقتصادهای اروپا است که دولتهای آنها هزینه ها را برای کاهش بدهی، کم کرده‌اند.

بنابر گزارش پرایس واترهوس کوپرز، استانبول یکی از معدود بازارهایی است که سرمایه گذاران به جای توانایی خود برای حرکت برخلاف روند عمومی از طریق مهارت های سرمایه گذاری املاک برتر، به شهر اعتماد دارند.

دشواری‌ها در به دست آوردن وام برای تامین مجدد بدهی یا بودجه پروژه‌های جدید، همچنان به صنعت املاک در سراسر اروپا لطمه می زند و سرمایه‌گذاری در شهرها که تقاضای اجاره نشینی در آنها، کرایه‌ها را بالاتر می‌برد، برای ساختمان‌های با بالاترین کیفیت انجام می‌گیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها