بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رونق بیشتر معاملات مسکن دیماه نسبت به آذر

کد خبر: 4571 Print This Post
۱۲ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۲:۵۰
رونق بیشتر معاملات مسکن دیماه نسبت به آذر

www.BanaNews.irمعاملات مسکن در دیماه سال جاری نسبت به آذر ماه رونق بیشتری داشت و بیشترین معاملات به استان تهران و کمترین به استان سیستان و بلوچستان اختصاص داشته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از مهر دی ماه سال جاری در سامانه اطلاعات مدیریت معاملات املاک و مستغلات کشور تعداد ۹۵ هزار و ۸۲۴ معاملات مسکن به ثبت رسیده است که بیشترین تعداد معاملات به استان تهران با ۲۳ هزار مبایعه نامه، ۷ هزار و ۲۵۴ اجاره نامه ، ۷ اجاره به شرط تملیک، ۹۲۱ پیش فروش و ۱۵۹ سرقفلی اختصاص دارد.

براساس این سامانه کل معاملات این ماه در استان تهران به رقم ۳۱ هزار و ۳۷۷ عدد می رسد و کمترین معاملات مسکن دیماه به استان سیستان و بلوچستان با ۴۱ معامله اختصاص دارد که این رقم شامل ۴ مبایعه نامه و ۳۷ اجاره نامه می شود.

همچنین در آذر ماه سال جاری تعداد ۸۶ هزار و ۲۲۴ قرارداد در این سامانه به ثبت رسیده است که بازهم بیشترین معاملات مسکن به استان تهران با ۲۷ هزار و ۲۸۲ معامله و کمترین به استان سیستان و بلوچستان با ۵۳ معامله اخصاص داشت.

براساس این گزارش معاملات مسکن در دی ماه نسبت به آذر ماه رونق بیشتری داشته است و اختلاف ۹۶۰۰ معامله این دو ماه بیانگر این موضوع است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها