بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اظهار نظر نیکزاد درباره آینده مسکن

کد خبر: 44697 Print This Post
۱۹ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۹:۰۶
اظهار نظر نیکزاد درباره آینده مسکن

http://www.bananews.ir/همواره مسکن مورد حمایت دولت‌ها بوده است؛ در دولتی به عنوان سیاست پاک پس‌انداز، در دولتی با واگذاری زمین و آماده‌سازی مسکن و … همراه بوده است و ادامه برنامه‌های مسکن در آینده نیز منوط به نظر و تصمیم دولت بعدی است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد – وزیر راه و شهرسازی با بیان این موضوع اظهار کرد: در دولت‌های قبلی مسکن با روش‌های مختلفی مورد حمایت بخش دولتی بوده و دولت در تامین مسکن مردم دخالت داشته است.

وی معتقد است: طی مدت ساخت و سازهای مسکن مهر، دولت، بانک مرکزی، بانک مسکن ، وزارت نفت، وزارت اقتصاد در امر دارایی و مالیات، و وزارت کار و رفاه اجتماعی بیشترین تخفیف‌های خود را به مسکن عرضه کرد‌ه‌اند که این ادامه کار امام و ارزشمند است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ساخت و سازهای مسکن مهر و افزایش ساخت خانه، گفت: همه این‌ها نشان از موفقیت کار و دیدگاه مثبت ایشان است.

 

نیکزاد ادامه راه مسکن در آینده را منوط به تصمیم دولت بعدی دانست و گفت: چنانچه مسکن همواره مورد حمایت دولت بوده است در دولت بعدی هم با همین ارزش از این بخش حمایت می‌شود.

وی با اشاره به تحویل واحدهای مسکن مهر گفت: با تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر، بیشتر مسائل اجاره‌نشینان برطرف می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: تلاش می‌شود با تامین تاسیسات روبنایی و زیربنایی همچون مدرسه،‌ مسجد، نیروی انتظامی، درمانگاه،‌ آب، برق ، گاز و… مردم در واحدهایشان ساکن شوند.

نیکزاد با اشاره به زمان نزدیک تحویل واحدهای شهر جدید پردس طی سه ماه آینده، گفت: قرار است این واحدها به صورت پنج هزارتایی افتتاح شوند که پس از تحویل این واحدها مردم تهران تمایل بیشتری به زندگی در این شهر دارند.

وزیر راه و شهرسازی روز گذشته در حاشیه بازدید از پروژه‌های فازهای پردیس حداقل ارزش افزوده واحد‌های مسکن مهر پردیس را برای هر متقاضی ۱۰۰ میلیون تومان عنوان کرد.

پیش‌تر نیکزاد از واگذاری واحدهای شهر جدید پرند خبرداده و گفته بود که قرار است خانه‌های این شهر به صورت ۱۰ هزار واحدی واگذار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها