بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ایرج رهبر: تنظیم اجاره‌نامه در دفترخانه‌ها قانونی‌تر است

کد خبر: 43781 Print This Post
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۶:۱۲
ایرج رهبر:  تنظیم اجاره‌نامه در دفترخانه‌ها قانونی‌تر است

http://www.bananews.ir/رییس کانون سراسری انبوه‌سازان، تنظیم اجاره‌نامه در دفاتر اسناد رسمی را به دلیل رسمی‌تر و قانونی‌تر بودن قراردادها مناسب دانست و گفت: اجرای این طرح نیاز به حلقه تکمیلی و هماهنگی با مشاوران املاک دارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ایرج رهبر در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ی تنظیم اجاره‌نامه‌های مسکن در دفاتر اسناد رسمی که مدتی است به دست دفترداران سپرده شده است، اظهار کرد: این طرح مناسب است چراکه برای مؤجر و مستأجر هزینه‌ای ندارد اما باید به نحوی باشد که با مشاوران املاک نیز ارتباط پیدا کند.

وی با بیان این‌که مشاوران املاک در سطح گسترده اعم از انجام معاملات و مشاوره به مؤجران و مستأجران فعالیت می‌کنند، گفت: تنظیم اجاره‌نامه‌های مسکن در دفاتر اسناد رسمی برای قانونمند‌ شدن معاملات، تصمیم مناسبی است و می‌تواند موجب کاهش مشکلات میان مؤجران و مستأجران شود.

رهبر معتقد است: اجرای این طرح نیاز به حلقه تکمیلی و هماهنگی با مشاوران املاک دارد.

رییس کانون سراسری انبوه‌سازان گفت: انجام این معاملات در دفاتر هم اشتغالزایی کرده و هم اعتراض مؤجران را کمتر می‌کند اما بهتر است ادامه‌ی این طرح با هماهنگی با مشاوران املاک و دخالت آنها صورت گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها