بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پرداخت وام مسکن به افراد غیرتحت پوشش امداد

کد خبر: 4101 Print This Post
۰۷ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۷:۳۹
پرداخت وام مسکن به افراد غیرتحت پوشش امداد

www.BanaNews.irمدیرکل امور اجرایی وام امداد از پرداخت وام مسکن تا سقف ۵ میلیون تومان به افراد غیرتحت پوشش امداد خبر داد و گفت: پرداخت این وام‌ها دارای شرایط خاصی است؛ فرد وام‌گیرنده باید در شهر زندگی کند و توانایی بازپرداخت اقساط به امداد را نیز داشته باشد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از فارس ، رجب غلامی امروز در نشست خبری خود در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امداد با شناسایی مشکلات نیازمندان و مددجویان به آنها وام پرداخت می‌کند، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات این افراد با پرداخت وام برطرف می‌شود حتی اگر مبلغ این وام کم باشد.

وی تصریح کرد: رویکرد امداد در پرداخت‌ وام به مددجویان و نیازمندان تغییر کرده است؛ در گذشته پرداختی‌ها به صورت بلاعوض بود اما اکنون به صورت وام است و این امر موجب می‌شود تا امداد به افراد بیشتری کمک کند.

غلامی افزود: تنوع در پرداخت وام‌ها را می‌توان به چند دسته تقسیم کرد که از آن جمله می‌توان به وام خودکفایی و اشتغال تا سقف ۸ میلیون تومان، وام کارگشایی تا سقف یک میلیون تومان، وام محکومان تا سقف ۶ میلیون تومان و وام مسکن برای افراد غیر تحت پوشش امداد اشاره کرد.

مدیرکل امور اجرایی وام امداد در خصوص شرایط پرداخت وام مسکن به افراد غیرتحت پوشش امداد گفت: این افراد می‌توانند با مراجعه به امداد یا ارائه معرفی‌نامه از سوی سازمان‌ها، از این وام‌ها استفاده کنند ضمن اینکه در پرداخت این وام‌ها نیز شرایطی در نظر گرفته شده است.

وی مبلغ این وام‌ها را حداقل ۵ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این‌گونه وام‌های مسکن به هیچ وجه به مددجویان تعلق نمی‌گیرد چرا که امداد در امر مسکن مددجویان تلاش کرده و برای آنها خانه‌سازی می‌کند.

غلامی تأکید کرد: در ۳۰ سال گذشته هیچ جریمه‌ای در خصوص تأخیر در پرداخت وام‌ از سوی امداد صادر نشده است ضمن اینکه فاصله بین پرداخت اقساط در امداد نیز متفاوت و به صورت ماهانه، فصلی و سالانه است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها