بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وزیر ارشاد: وام مسکن خبرنگاران به زودی پرداخت می‌شود

کد خبر: 40635 Print This Post
۲۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۸:۵۵
وزیر ارشاد: وام مسکن خبرنگاران به زودی پرداخت می‌شود

http://www.bananews.irوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: پیگیر وضعیت وام مسکن خبرنگاران هستیم و امیدواریم این وام به زودی پرداخت شود.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد حسینی در جمع خبرنگاران درباره‌ی وضعیت وام مسکن خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه هیأت دولت با آقای بهمنی و اعضای شورای پول و اعتبار این موضوع را مطرح کردیم، چرا که وام مسکن خبرنگاران در حال حاضر در شورای پول و اعتبار است.
او ادامه داد: این قول گرفته شده که امور مربوط به پرداخت وام مسکن خبرنگاران به زودی انجام و این وام به خبرنگاران پرداخت شود.
وزیر ارشاد در پاسخ به اینکه آیا این وام تا آخر سال پرداخت می‌شود اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم تا پایان سال این وام را پرداخت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها