بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نمی‌گذاریم قیمت مسکن افزایش یابد

کد خبر: 2526 Print This Post
۱۵ دی ۱۳۸۹ | ۱۱:۰۳
نمی‌گذاریم قیمت مسکن افزایش یابد

www.BanaNews.irمدیر عامل بانک مسکن با بیان اینکه نمی‌گذاریم قیمت مسکن افزایش داشته باشد گفت: سیاست پرداخت تسهیلات در بانک مسکن و انعقاد قرارداد نهادینه و شفاف است و با سرعت ادامه دارد، بنابراین برداشت من این است که قیمت مسکن افزایش نمی‌یابد.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ،قدرت الله شریفی در پاسخ به اینکه تحلیل شما از قیمت مسکن بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها چیست افزود: برداشت من این است که قیمت مسکن افزایش نمی‌یابد، نمی‌گذاریم که قیمت مسکن افزایش داشته باشد چرا که ما می‌خواهیم کل نیاز فولاد مسکن مهر توسط بانک مسکن تأمین شود.

وی با بیان اینکه سیاست دولت افزایش عرضه مسکن و پرداخت تسهیلات به ساخت مسکن است تاکید کرد: سیاست پرداخت تسهیلات در بانک مسکن و انعقاد قرارداد نهادینه و شفاف است و با سرعت ادامه دارد، بنابراین برداشت ما این است که تا قبل از پایان سال از تعهد ساخت یک میلیون واحد مسکونی فراتر رویم.

شریفی ادامه داد:برای اینکه بحث افزایش قیمت مسکن رخ ندهد، سعی می‌کنیم تخصیص اعتبار زودتر انجام شود و تاکنون هم نگذاشته‌ایم رشد قیمت مسکن اتفاق بیفتد.

مدیر عامل بانک مسکن خاطر نشان کرد: قراردادی با همکاری وزارت صنایع، وزارت مسکن و بانک مسکن بسته شده که کل نیاز فولاد مسکن مهر توسط بانک مسکن تأمین شود.

وی افزود: بانک مسکن در بحث تأمین مصالح ساختمانی در حال فعالیت است چون عمده مصالح ساختمانی در داخل کشور در حال تولید است، حال برای اینکه این کار انجام نشود و مشکلی پیش نیاید قراردادی منعقد کردیم تا یک پارت ۵۰۰ میلیارد ریالی فولاد -بیلت- وارد کنیم و قرار شده تمامش را برای مسکن مهر استفاده کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها