بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۲۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Saturday, 17 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کنترل تعزیراتی مسکن فقط یک طرح بود

کد خبر: 25175 Print This Post
۰۶ اسفند ۱۳۹۰ | ۰۷:۴۸
کنترل تعزیراتی مسکن فقط یک طرح بود

http://www.bananews.ir/رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک با بیان اینکه طرح تعزیراتی بازار مسکن فقط یک طرح بود که دیگر به اجرا نرسید، گفت: مشاوران املاک از سال آینده فقط مجاز به استفاده از تابلوها با نام خود هستند و اسامی دیگر جمع آوری می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNBews.ir) مصطفی قلی خسروی در گفتگو با مهر درباره وضعیت فعلی بازار مسکن اظهار داشت: بازار مسکن فعلا روند طبیعی خود را دارد و افزایش جهشی قیمت نداشته است و احتمال اینکه در سال آینده هم همین روند را داشته باشد، وجود دارد.

رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک بابیان اینکه درحال حاضر خرید و فروش مسکن راکد است، گفت: در حال حاضر افزایش قیمت غیر متعارفی در بازار مسکن وجود نداشته است اما اینکه سال آینده چه اتفاقاتی در حوزه مسکن رخ می دهد، قابل پیش بینی نیست.

وی درباره افزایش اجاره بها از سوی برخی از مالکان، اظهار داشت: در حال حاضر که فصل اجاره و نقل و انتقال نیست، ضمن آنکه ما هم نمی توانیم برای این امر کاری انجام دهیم.

قلی خسروی درخصوص طرح تعزیراتی اجاره بها که از سوی سازمان تعزیرات اجرایی شده بود، گفت: این فقط یک طرح بود که در یک مدت کوتاه اجرایی شد و پس از آن هم دیگر به اجرا در نیامد.

رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک از اجرای برخی تغییرات در سطح بنگاه های املاک خبر داد و افزود: از سال آینده قصد داریم تا تمام تابلوهای مشاوران املاک را به نام شخص تغییر دهیم؛ به این معنا که دیگر نامهایی غیر از اسامی افراد بر تابلوهای آنها نوشته نمی‌شود.

وی این اقدام را در جهت یکنواخت شدن بنگاههای املاک عنوان کرد و گفت: با این روش از ایجاد برخی از مشکلات جلوگیری می‌شود و تمامی مشاوران املاک هم ملزم به اجرای این طرح هستند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها