بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش یک تا دو درصدی قیمت اوراق تسهیلات مسکن

کد خبر: 24011 Print This Post
۱۱ بهمن ۱۳۹۰ | ۱۲:۲۶
افزایش یک تا دو درصدی قیمت اوراق تسهیلات مسکن

http://www.bananews.ir/ارزش معاملات بازارهای فرابورس ایران، با جابجایی۲۰ میلیون اوراق بهادار، به ۱۴۶ میلیارد ریال رسید و قیمت تسهیلات مسکن نیز با افزایش ۱ تا ۲ درصدی به حداکثر ۷۷ هزار ریال مبادله شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، بیشترین حجم معاملات امروز را در بازار دوم فرابورس، بانک دی با جابجایی ۵ میلیون و ۹۶۸ هزار سهم و نرخ ۱۴۸۰ ریال و در بازار اول نیز سبحان دارو با خرید و فروش هزار و ۴۵۶ سهم با نرخ ۱۲۶۰۰ ریال کمترین حجم معاملات را داشت.

گسترش سرمایه­گذاری ایرانیان نیز همچون روزهای گذشته و سبحان دارو در بازار اول با افزایش قیمت ۵ درصد بیشترین افزایش قیمت را در سیستم معاملاتی امروز ثبت کردند. بانک دی نیز در بازار دوم با کاهش قیمت ۴٫۹ درصد و با نرخ ۱۴۸۰ ریال، بیشترین کاهش قیمت را در این دو بازار کسب کرد.

*حجم معاملات در بازار ابزارهای نوین مالی

در بازار ابزارهای نوین مالی اوراق مشارکت مسکن مهر با حجم ۵۳ هزار و ۶۸۰ برگه و اوراق سپرده سعدی با حجم هزار و ۴۵۰ برگه به قیمت هر برگه یک میلیون ریال جابجا شد.

قیمت امروز اوراق تسهیلات مسکن نیز ۱ تا ۲ درصد افزایش قیمت داشت و در مرز ۷۵ تا ۷۷ هزار ریال مبادله شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها