بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دولت: قیمت مسکن در تهران ۱۲ درصد افزایش یافته است

کد خبر: 22948 Print This Post
۱۸ دی ۱۳۹۰ | ۰۶:۳۸
دولت: قیمت مسکن در تهران ۱۲ درصد افزایش یافته است

http://www.bananews.ir/سایت اطلاع‌رسانی وزارت راه‌وشهرسازی با اعلام اینکه تغییرات نرخ ارز تاثیری در افزایش قیمت مسکن ندارد، نرخ رشد قیمت مسکن در تهران از ابتدای سال تاکنون را «۱۲ درصد» عنوان کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از معاون امور مسکن این وزارتخانه، در ماه‌های آینده با وارد شدن تعداد بیشتری از واحدهای مسکونی به بازار تقاضای مسکن شاهد کنترل هر چه بیشتر قیمت‌ها خواهیم بود.

به رغم این آمار دولتی، این روزها مشاوران ‌املاک خبر از افزایش قیمت مسکن در حد «۲۰ درصد» می‌دهند.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین عنوان کرد: اغلب افزایش قیمت مسکن، در استان تهران اتفاق می‌افتد و در سایر استان‌ها قیمت مسکن منطقی و معتدل است. ابوالفضل صومعلو در گفت‌وگو با مهر نیز گفت: به طور حتم افتتاح مسکن مهر در کشور و در تهران تب و تاب مسکن را در کشور و تهران می‌خواباند و کمک می‌کند تا ما به راحتی از هرم سنی عبور کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها