بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش قیمت وام و کاهش قیمت اوراق

کد خبر: 22912 Print This Post
۱۷ دی ۱۳۹۰ | ۱۰:۴۴
افزایش قیمت وام و کاهش قیمت اوراق

http://www.bananews.ir/اگرچه تسهیلات ۱۸ و ۲۰ میلیون تومانی خرید مسکن و همچنین اوراق امتیاز تسهیلات مسکن در برخی موارد نمی‌توانند بخش قابل توجهی از قیمت مسکن را پوشش دهند اما همچنان بسیاری از افراد برای خرید مسکن روی این تسهیلات حساب باز می‌کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به‌رغم تخلف‌های بسیار و سودجویی‌هایی که در بازار غیرقانونی خرید و فروش وام و اوراق رخ می‌دهد این بازار همچنان به کار خود ادامه و تسهیلات متنوعی را برای خرید مسکن به متقاضیان معرفی می‌کند.

بر اساس این گزارش، وام ۲۰ میلیونی خرید مسکن که کمتر از یک سال است وارد این بازار شده این روزها با قیمتی حدود دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و وام ۱۸ میلیونی که زمانی نقش مهمتری در خرید مسکن داشت، با قیمتی حدود دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

همچنین دارندگان وام‌های۲۰ و ۱۸ میلیونی می‌توانند وام‌ خود را به‌ترتیب با قیمتی حدود دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان به فروش برسانند.

بر این اساس، هر یک میلیون تومان اوراق امتیاز تسهیلات مسکن با قیمتی حدود ۱۴۵ هزار تومان در بورس و ۱۶۰ هزار تومان در بازار آزاد به فروش می‌رسد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها