بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۱ تیر، ۱۳۹۷ | Friday, 22 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مدیرعامل جدید برای بانک‌مسکن؟

کد خبر: 19556 Print This Post
۰۳ آبان ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۷
مدیرعامل جدید برای بانک‌مسکن؟

http://www.bananews.ir/شنیده شده؛ چند روزی است که بررسی صلاحیت دو کاندیدا برای انتخاب مدیرعامل جدید بانک مسکن آغاز شده و قرار است ظرف روزهای آتی مراسم معارفه برای فرد منتخب برگزار شود. هم‌اکنون محمدعلی سهمانی عضو هیات مدیره فعلی بانک مسکن و یک فرد دیگر از اعضای هیات مدیره یک بانک‌ دولتی، به عنوان گزینه‌های اصلی برای دریافت حکم مدیرعاملی بانک‌مسکن، مطرح هستند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بانک‌مسکن از آنجا که بانک تخصصی در حوزه مسکن به حساب می‌آید، وزیر راه‌وشهرسازی عضو اصلی مجمع این بانک است، اما مدیرعامل را وزیر اقتصاد تعیین می‌کند که علی‌القاعده، نظر وزیر راه‌وشهرسازی به عنوان نظر کارشناسی و مشورتی در انتخاب مدیر عامل می‌تواند موثر باشد. بانک‌مسکن، تنها بانک عامل مسکن‌مهر است که تاکنون بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان برای بیش از یک میلیون واحد مسکونی‌مهر تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی پرداخت کرده است که پرداخت این حجم تسهیلات در مدت حدود دو سال، اقدام بی‌سابقه در حوزه مسکن محسوب می‌شود. قدرت‌ا… شریفی ۲۹ فروردین سال۸۹، به عنوان مدیر عامل بانک مسکن منصوب شد و پیش از او، حسن کاری در این سمت مشغول به کار بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها