بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وام خرید مسکن خبرنگاران به شورای پول و اعتبار می‌رود

کد خبر: 19477 Print This Post
۰۲ آبان ۱۳۹۰ | ۰۷:۲۶
وام خرید مسکن خبرنگاران به شورای پول و اعتبار می‌رود

http://www.bananews.ir/رئیس کل بانک مرکزی گفت: طرح پرداخت وام خرید مسکن به خبرنگاران به زودی در شورای پول و اعتبار مطرح خواهد شد و پس از تصویب تمامی بانکهای کشور به عنوان بانک عامل وارد عمل می شوند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، محمود بهمنی امروز در حاشیه جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر وام ساخت مسکن تا سقف ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان به خبرنگاران پرداخت می شود و مشکلی از این بابت وجود ندارد، اما موضوع اصلی بحث پرداخت وام خرید مسکن است که هم اکنون در حال بررسی و ارائه آن به شورای پول و اعتبار هستیم.

رئیس کل بانک مرکزی افزود: در جلسات بعدی این شورا به طور قطع این موضوع را بررسی خواهیم کرد و در صورت تصویب همه بانکهای کشور به عنوان بانک عامل وارد عمل خواهند شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها