بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۵۰ متر زمین ؛ ۱۳ میلیون تومان

کد خبر: 17888 Print This Post
۲۹ شهریور ۱۳۹۰ | ۱۰:۳۱
۵۰ متر زمین ؛ ۱۳ میلیون تومان

http://www.bananews.irفایل فروش ۲۵۰ متر مربع زمین به علاوه ۹۰ متر مربع بنای نیمه کاره در قالب ویلا با سند منگوله‌دار در محدوده آمل، طی دو روز گذشته جزو استثناهای بازار مسکن شناخته شده است؛ چرا که این ویلای مسکونی ۱۳ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است!

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ،این ویلای عرضه شده به بازار از شرایط پرداخت نیز برخوردار است، زیرا خریدار می‌تواند ۴ میلیون تومان مبلغ تعیین شده را در ابتدا به صورت نقد و مابقی مبلغ خرید را به طور اقساط ۱۱ ماهه پرداخت کند و فروشنده، ارزان قیمت بودن این ویلا را دلیلی بر تنگ دستی مالک برای پرداخت اقساط خرید این ویلا عنوان کرده است.

به گزارش بنانیوز به نقل از دنیای اقتصاد، طبق گفته فروشنده، بنای این ویلا نیمه‌کاره است؛ یعنی مراحل ساخت تا مرحله سقف گذاری اجرا شده و همچنین این ویلا داخل یک شهرک مسکونی بین آمل و نور واقع شده است.

این زمین در شرایطی با قیمت فوق‌العاده ارزان آگهی شده که برای خرید املاک مشابه، لازم است درباره علت ارزانی تحقیقاتی کافی از سوی خریداران صورت بگیرد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها