بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وام ۳۰ میلیونی مسکن شامل کلیه خبرنگاران می‌شود

کد خبر: 16315 Print This Post
۲۷ مرداد ۱۳۹۰ | ۰۵:۴۰
وام ۳۰ میلیونی مسکن شامل کلیه خبرنگاران می‌شود

http://www.bananews.ir/رئیس کل بانک مرکزی از تصویب اعطای وام ۳۰ میلیون تومانی مسکن برای کلیه خبرنگاران خبر داد و گفت: به زودی جزئیات اعطای این وام اعلام می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمود بهمنی در گفتگو با مهر درباره وام ۳۰ میلیون تومانی مسکن خبرنگاران گفت: این وام تصویب شده است و امیدواریم که به سرعت و بهترین نحو در اختیار خبرنگارانی که زحمت بسیاری می کشند، قرار دهیم.

وی تصریح کرد: این وام برای ساخت مسکن در نظر گرفته شده ولی شامل کل خبرنگاران خواهد شد و جزئیات آن مورد بحث است که به زودی ابلاغ خواهیم کرد. رئیس کل بانک مرکزی گفت: این بسته هم اکنون در دست بررسی بوده و قطعا جزئیاتی دارد که بعدا به اطلاع خبرنگاران خواهد رسید.

پیش از این، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ۱۷ مردادماه از وام ۳۰ میلیون تومانی مسکن فقط برای ۵ هزار خبرنگار خبر داده بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها