بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پرداخت ۹۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات مسکن مهر و مسکن روستایی

کد خبر: 1617 Print This Post
۰۲ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۲۷
پرداخت ۹۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات مسکن مهر و مسکن روستایی

www.bananews.irمدیر عامل بانک مسکن گفت: این بانک تاکنون نزدیک به ۲۰۰ هزار میلیارد ریال قرارداد در قالب طرح مسکن مهر منعقد و بیش از ۹۰ هزار میلیارد ریال نیز تسهیلات در بخش‌های مسکن مهر و مسکن روستایی به متقاضیان پرداخت کرده است.

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، قدرت‌ا… شریفی در جمع اعضای انجمن انبوه‌سازان ایران افزود:عملکرد بانک مسکن در طرح مسکن مهر به گونه‌ای بوده است که تقدیر و تحسین تمامی مسوولان کشور را برانگیخته بطوریکه از سال ۱۳۸۸ بانک مسکن به تنهایی و با کمک نزدیک به ۱۲۰۰ شعبه و ۱۰ هزار پرسنل توانست این طرح را به‌خوبی و بدون هیچ مشکلی پیش ببرد.

وی با اشاره به این مطلب که طرح مسکن مهر از ابتدا قرار بود با همکاری ۱۸ هزار شعبه نظام بانکی و ۱۸۰ هزار پرسنل بانک‌ها انجام شود، ادامه داد: از سال ۱۳۸۶ مقرر شد تا به منظور کمک به تامین مسکن اقشار کم درآمد جامعه و با همکاری ۶ بانک تجاری و بانک مسکن طرح مسکن مهر در جامعه به اجرا درآید اما از اردیبهشت سال ۱۳۸۸ اجرای این طرح به طور کامل به بانک مسکن سپرده شد.

وی همچنین با اشاره به پرداخت تسهیلات در بخش‌های خرید و ساخت واحد مسکونی افزود: بانک مسکن در حال حاضر با مانده تسهیلات بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال رتبه اول را از نظر پرداخت تسهیلات در سیستم بانکی داراست.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها