بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

باور نکردنی‌های بازار مسکن تهران

کد خبر: 11119 Print This Post
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۵:۴۱
باور نکردنی‌های بازار مسکن تهران

www.BanaNews.irدر مناطق مختلف تهران آپارتمان‌هایی برای فروش وجود دارد که قیمت آنها در مقایسه با آپارتمان‌های مشابه به طور باورنکردنی ارزان تراست .ستون امروز نبض بازار به بررسی این موارد پرداخته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در واحدهای متراژ پایین در خیابان نیاوران یک واحد ۵۰ متری، به قیمت متر مربعی یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان برای فروش پیشنهاد شده است. در خیابان دربند یک سوئیت ۳۰ متری، فول امکانات و سه سال ساخت ۳۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. در منطقه پونک نیز با ۴۵ میلیون تومان می‌توانید یک واحد ۷۰ متری ۵ سال ساخت بخرید این درحالی است که متوسط قیمت ملک در این منطقه حدود دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است. اما در محله ظفر در حالی یک واحد ۷۲ متری ۸ سال ساخت، مترمربعی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برای فروش به بازار عرضه شده است که حداقل قیمت ملک در این منطقه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است. از دیگر باورنکردنی‌های بازار مسکن که در سامانه اینترنتی «ایران فایل» می‌توان آنها را یافت یک آپارتمان ۸۶ متری در محله قلهک است که تقریبا نصف قیمت متوسط منطقه در معرض فروش گذاشته شده است. این آپارتمان که در یک ساختمان کم واحد نیز قرار دارد مترمربعی یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان تعیین قیمت شده است. در خیابان بنی‌هاشم نیز یک آپارتمان ۸۴ متری از آن جهت در لیست باورنکردنی‌های بازار مسکن قرار گرفته است که آپارتمان مذکور مترمربعی یک میلیون تومان به بازار فروش عرضه شده است.

به گزارش بنانیوز به نقل از دنیای اقتصاد، آپارتمان نوساز ۱۱۰ متری در منطقه قلهک فول امکانات نیز از جمله اکازیون‌های بازار مسکن است چرا که مالک این واحد، ملک خود را مترمربعی ۲ میلیون تومان تعیین قیمت کرده است درحالی که قیمت متوسط ملک در این منطقه حدود ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. همچنین یک واحد متراژ بالادر منطقه آفریقا -۱۶۱ متری- که در اصطلاح فول امکانات است نیز از جمله موارد خاص بازار مسکن است؛ چرا که باوجود اینکه این ملک دارای امکانات لوکسی نظیر سونا، آسانسور، استخر، جکوزی و … است، اما مترمربعی ۲ میلیون تومان برای فروش تعیین قیمت شده است، این درحالی است که در منطقه آفریقا قیمت آپارتمان مشابه، حدودا مترمربعی ۳ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها