بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

قیمت مسکن در انگلیس کاهش یافت

کد خبر: 10615 Print This Post
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۱۱:۳۸
قیمت مسکن در انگلیس کاهش یافت

www.BanaNews.irبنانیوز- موسسه تحقیقاتی هوم تراک انگلیس اعلام کرد به دلیل چشم‌انداز منفی و نگران‌کننده اقتصاد انگلیس قیمت مسکن در این کشور طی ماه آوریل بیش از ۳٫۳ درصد کاهش یافت.

به گزارش رویترز این موسسه در ادامه افزود پیش بینی می شود با توجه به چشم انداز منفی و نگران کننده اقتصاد انگلیس قیمت مسکن در این کشور تا پایان سال ۲۰۱۱ روند نزولی خواهد داشت .

بر اساس این گزارش میانگین قیمت مسکن در انگلیس طی ماه آوریل نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۳٫۳ درصد کاهش یافت که این میزان کاهش از اکتبر ۲۰۰۹ تا کنون بی سابقه بوده است .

این موسسه در ادامه افزود با توجه به کاهش هزینه های مصرفی و چشم انداز منفی اقتصاد انگلیس پیش بینی می شود روند نزولی قیمت مسکن در این کشور طی ماههای آینده نیز ادامه یابد . سیاستهای دولت انگلیس در افزایش مالیاتها و کاهش هزینه های دولت تاثیر زیادی بر روند نزولی قیمت مسکن داشته است . ریچارد دانل کارشناس ارشد موسسه هوم تراک تاکید کرد با افزایش عرضه مسکن در شش ماه دوم ۲۰۱۱ پیش بینی می شود روند نزولی قیمت مسکن در این مدت شتاب بیشتری داشته باشد . کاهش هزینه های مصرفی در اقتصاد انگلیس نیز موجب کاهش بیشتر تقاضا برای خرید مسکن خواهد شد .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها