http://www.bananews.ir/
Back شما اینجا هستید: خانه فناوری و تکنولوژی مقاوم سازی ساختمان معاون بنیاد مسکن کشور خبر داد: 39 درصد، میانگین مقاوم‌سازی در کشور

معاون بنیاد مسکن کشور خبر داد: 39 درصد، میانگین مقاوم‌سازی در کشور

http://www.bananews.ir/

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تعداد 7500 واحد مسکونی در شهرستان زرند در پروسه زمانی 1.5 تا دو ساله مقاوم سازی و بازسازی می‌شوند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ "عزیزالله مهدیان" امروز پنج‌شنبه 13 آبان ماه در شورای مدیریت بحران استان کرمان در شهرستان زرند با بیان این‌که میانگین مقاوم سازی واحدهای مسکونی استان کرمان از متوسط کشوری بالاتر است گفت: میانگین مقاوم‌سازی در کشور 39 درصد و در استان کرمان بالای 50 درصد است که این میانگین در روستاهای زرند بالای 75 درصد است.

وی افزود: برنامه‌ریزی شده تا 7500 واحد شهری و روستایی در شهرستان زرند بازسازی شود که از این تعداد 5000 واحد شهری و 2500 واحد روستائی است.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار کرد: خانواده‌هایی که تاکنون تسهیلات بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی را دریافت نکرده‌اند اغلب از نظر مالی با مشکلاتی روبرو هستند که باید با نگاه ویژه‌ای، تسهیلات یاده شده به این افراد واگذار شود.

 

ایسنا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

onlineblackjack.money