http://www.bananews.ir/
خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
Back شما اینجا هستید: خانه علمی پژوهشی تازه های نشر معرفی کتاب تشریح کامل مسائل پایداری سازه ها

معرفی کتاب تشریح کامل مسائل پایداری سازه ها

http://www.bananews.ir/

بنانیوز-کتاب تشریح کامل مسائل پایداری سازه ها که دربرگیرنده حل دقیق تمام مسائل انتهای فصول کتاب "پایداری سازه‏ها: اصول و کاربردها" می باشد در سال 1395 در 1000 نسخه توسط نشر سیمیا هنر به چاپ رسیده و در اختیار دانشجویان، اساتید و محققین در زمینه پایداری سازه ها در رشته های مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا و ... قرار گرفته است.

 مسائل حل شده در کتاب مباحث کمانش ستون‏ها، مباحث ویژه پایداری الاستیک ستون‏ها، تیر-ستون‏ها، تیرهای پیوسته و قاب‏های صلب و پیچش در سازه‏ها را شامل می شود. در حل برخی از مسائل نیز از نرم‏افزارهای STSTB، Maple® و Matlab بهره گرفته شده تا خواننده با داشتن پاسخ ها در فرمت گرافیکی، به درک بهتری از حل مساله دست یابد. کتاب مذکور، جزء معدود کتاب هایی است که به حل دقیق مسائل پایداری سازه ها در تمام ابعاد پرداخته و بی اغراق، یکی از بهترین کتب تشریح مسائلی است که تاکنون در زمینه مهندسی و به ویژه در مقوله پایداری سازه ها به جامعه علمی و تخصصی کشور عرضه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه کتاب می‏توانید با 2225 625 0933 و یا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  تماس حاصل فرمایید و یا از لینک های http://pouyar.ir/shop/ و http://rahianarshad.com/book/detail/id/469 به صورت اینترنتی خرید فرمایید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

onlineblackjack.money