http://www.bananews.ir/
Back شما اینجا هستید: خانه صنفی اخبار شرکتها

اخبار شرکتهای ساختمانی و عمرانی

اخبار فعالیتها و موفقیتهای شرکتهای حوزه صنعت ساختمان (عمران - معماری - شهرسازی) در بنانیوز منتشر می شود. بدین منظور شرکتها می توانند اخبار مربوطه را از طریق بخش ارتباط با بنانیوز (آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) به این پایگاه ارسال نمایند.

جشنواره شرکت نرم افزاری کاوش به مناسبت دهه فجر

http://www.bananews.ir/شرکت کاوش افزار فردا به مناسبت ایام دهه فجر اقدام به ارائه نرم افزار حسابداری ساختمانی، پیمانکاری، پروژه ای با تخفیفات ویژه از 20 % الی 50  % نموده است.

مدیریت تراکنش های مالی در پروژه های پیمانکاری و ساختمانی

http://www.bananews.ir/پروژه های پیمانکاری و ساختمانی اغلب با حجم بالای تراکنش های مالی روبرو هستند. وجود ابزاری قدرتمند جهت مدیریت تمامی تراکنش های مالی می تواند بسیار سودمند باشد.

فروش فوق العاده نرم افزار حسابداری پیمانکاری، پروژه ای ساختمانی کاوش به مناسبت هفته وحدت

http://www.bananews.ir/بنانیوز- ضمن عرض تبریک هفته وحدت به اطلاع می رساند، شرکت کاوش بدین مناسبت جشنواره ای را از تاریخ 20 الی 25 آذر برگزار می کند که طی آن 20% الی 30% تخفیف به صورت پلکانی برای نسخه های مختلف این نرم افزار در بازه های زمانی محدود لحاظ می گردد.

امکانات و ابزارهای ویژه در حوزه حسابداری پروژه های پیمانکاری و ساختمانی

http://www.bananews.ir/همواره در حوزه حسابداری پروژه های پیمانکاری و ساختمانی نیاز به ابزارها و امکانات ویژه ای وجود دارد و حسابداران به دنبال استفاده از برترین نرم افزار حسابداری موجود می باشند.

ثبت اطلاعات شرکا در پروژه های پیمانکاری و ساختمانی

http://www.bananews.ir/همواره در ابتدای انجام پروژه های پیمانکاری و ساختمانی شرکایی تشکیل می شوند که ثبت اطلاعات این فرایند ها و قراردادها اهمیت بسزای دارد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir نرم افزار حسابداری کاوش امکان ثبت اطلاعات کلی شرکا و قراردادی که با آن ها بسته شده است را فراهم می نماید. اطلاعات قرارداد شامل تاریخ تحویل و اجرای پروژه و موارد خاصی است که با هر یک از شرکا به تفاهم رسیده اید.